kl. 3 Ti

Technikum Nr 2

Zawód: Technik informatyk

klasa 3 Ti

wychowawca klasy: mgr Anna Sokołanko

 

Klasa III Ti to my: Paweł, Jakub i dwóch Kamili. Po dwóch latach nauki na kierunku informatycznym czujemy, że świat online, aplikacji i informatyki to nasze miejsce na Ziemi, to ten zawód  jest właśnie dla nas!

Każdy z nas ma również inne zainteresowania, które także rozwijamy w naszym Ośrodku. 

Jakub to klasowy „artysta”, uświetnia  akademie piękną grą na keyboardzie, robi profesjonalne zdjęcia. Ma wielkie serce o czym świadczy pomoc młodszym kolegom.

Kamil P. – lubi muzykę i czuwa nad nagłośnieniem  podczas szkolnych uroczystości, występuje w asyście pocztu sztandarowego, wspomaga również kolegów w fotografowaniu  uroczystości w naszej szkole.

Paweł  to kulturalny, ambitny, systematyczny uczeń, interesuje się podróżami i fotografią a ponadto aktywnie udziela się podczas akademii w Ośrodku. 

Kamila B. bardzo interesują nowe technologie informatyczne, lubi przeglądać Tik Toka, gry komputerowe,  w przyszłości chciałby zostać programistą, a ostatnio  polubił jazdę na rowerze.  

Całą naszą klasę  zazwyczaj widać  tam gdzie są np. awarie  lub potrzeba montażu  sieci internetowej, gdyż angażujemy się  w kółku SI - „Szybka Interwencja”.

Z łatwością posługujemy się językami programowania, dzięki czemu „dogadujemy” się z każdym komputerem, a złożenie komputera i stworzenie sieci lokalnej to dla nas bułka z masłem ;)

 

Na skróty