kl. 7 i 8

Szkoła Podstawowa Nr 12

klasa 7 i 8

wychowawca klasy: mgr Dominika Matusz

 

W tym roku szkolnym tworzymy nowy, jakże wyjątkowy i niepowtarzalny zespół, znamy się już bardzo dobrze, lata w szkole podstawowej szybko mijają, jednak zdążyliśmy się świetnie poznać. Wiemy kiedy jest czas na naukę, staramy się pilnie do niej przykładać, lubimy też wspólne świętowanie, celebrujemy nasze wyjątkowe dni jakimi są urodziny i nie tylko. W trudnych chwilach jesteśmy dla siebie oparciem, gdy przychodzi cięższy czas wspieramy się. 

W naszym teamie jest trzech mocnych zawodników Marcel M. Marcel H. i Szymon, jest z nami także jedna dziewczynka Paulina.   

Paulinka cóż to za dziewczynka, uśmiechnięta, przyjacielska, uwielbia rysować i zagadki nam zadawać, chociaż czasem musimy nad nimi długo główkować.

Marcel M. to istny romantyk, zawsze chętny do pomocy, w każdym koncie jest go pełno, jest wesoły i zawsze punktualny, na swoim zegarku dokładnie odlicza każdą sekundę, która zbliża do dzwonka na przerwę.

Marcel H. potrafi swoimi żartami rozbawić każdego, z nim nigdy nie jest smutno i nudno. W badmintonie, gdy rakietę trzyma w dłoni, nie ma na niego mocnych.

Szymon w szachy grać uwielbia i tak pasję swą rozwija, w każdej wolnej chwili, a refleks szachisty w wielu sytuacjach mu sprzyja. 

Nasza wychowawczyni to Pani Dominika, która zawsze nas z ciepłym uśmiechem wita.

Mówią „ w grupie siła”, u nas też jej nie brakuje, do przodu wciąż idziemy, radośni i dumni, że ten rok spędzimy wspólnie.

 

 

Na skróty