kl. 3a

Szkoła Podstawowa Nr 12

klasa 3 a

wychowawca klasy mgr Aneta Haliniak

 

KRZYŚ lubi każdą aktywność sportową. Jest szybki i zwinny. Na co dzień jest spokojny, rozważny i nieco małomówny. Często się uśmiecha i jest życzliwy dla innych, dlatego zjednuje sobie serca zarówno kolegów, jak i nauczycieli. Krzyś to nasz klasowy matematyk.

MILENKA to miłośniczka książek. Potrafi pięknie opowiadać ciekawe historie. Na lekcjach jest aktywna i bardzo ambitna. Zawsze pogodna i pełna zapału na nowe wyzwania. W wolnych chwilach uwielbia grać w gry komputerowe.

NATALKA to typ wrażliwca. Niesamowicie empatyczna i bardzo opiekuńcza. Uwielbia zwierzęta, szczególnie kotki, dlatego w przyszłości zamierza zostać weterynarzem. Potrafi pięknie kolorować, jest staranna, pilna i zawsze przygotowana. Natalka to taka „iskierka” z głową szalonych pomysłów.

JULCIA to klasowa artystka. Uwielbia rysować, a jej prace wnikliwie przedstawiają otaczający nas świat. Jest zawsze optymistycznie nastawiona do życia. Dla każdego ma miłe słowo i wszystkich kocha. Potrafi dowcipkować i rozbawić każdego smutasa. Mimo, że czasem błądzi w obłokach, jest bystra i dociekliwa.

 

Na skróty