Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/26
„Ucz się każdego dnia, bo życie to nieustanna szkoła”
Po wakacjach, pełnych radości, chwil odpoczynku, nadszedł czas powrotu do szkoły, która może być również barwny i inspirujący.
Dziś 1 września cała społeczność naszego Ośrodka w galowych strojach z uśmiechami na twarzach zgromadziła się na uroczystym apelu. Pan Dyrektor powitał wszystkich zebranych wychowawców, nauczycieli, rodziców a szczególnie nowych uczniów, którzy po raz pierwszy rozpoczynają naukę w naszej Placówce. Życzymy im samych sukcesów i szóstek.
Nowy rok w szkole to czas odkrywania świata, nauki, nowych przyjaźni i rozwoju, dlatego życzymy Wszystkim koleżankom i kolegom radości, ciekawości i odwagi.
Nauczycielom, wychowawcom zadowolenia i satysfakcji z osiągnięć i wytrwałości w nadchodzącym roku.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2025-26