Dzień Dziecka

1 czerwca - wielkie święto dzieci. Na ten wyjątkowy dzień każdego roku czekamy wszyscy.

Z okazji Dnia Dziecka niecodzienne atrakcje czekały na wszystkie dzieci na obiekcie POSiR w Przemyślu. I oto uczniowie klas I –III na zaproszenie organizatorów mieli okazję uczestniczyć w wielu wspólnych zabawach i wydarzeniach . Moc różnych atrakcji czekało już od porannych godzin. Spośród wielu stref tematycznych każdy znalazł dla siebie coś wyjątkowego.

W szczególności zamki dmuchane wzbudziły u uczniów zachwyt, które zapewniały niekończącą się zabawę. Podczas wspólnej zabawy dzieci zaspokoiły swoją naturalną potrzebę ruchu, pokonywały poczucie lęku, nieśmiałości, budowały poczucie pewności siebie, a co za tym idzie, praca nad pozytywną samooceną.

Animatorka Zabaw „Kropka” była przyjacielem dla każdego dziecka, która dostarczyła każdemu solidną dawkę rozrywki, wspierając rozwój ruchowy oraz intelektualny.

Spore zainteresowanie u dzieci wzbudzili przedstawiciele służb porządkowych oraz miejskich jednostek poprzez pokazy sprzętów, wozów konwojowych, strażackich, samochodów służbowych. Zaprezentowanie umiejętności psa służbowego z aresztu wzbudził ogromny podziw wśród najmłodszych.

To była doskonała okazja, by spróbować swoich sił w nowych dyscyplinach, a nawet odkryć nowe pasje. Uzupełnieniem atrakcji były liczne gry, konkursy, animacje, zabawy, malowanie twarzy…

Także dla fanów motoryzacji odbył się pokaz ciekawych pojazdów. Śmiało można rzec, iż w naszej szkole rosną  pasjonaci pojazdów. Nie zabrakło strefy gastronomicznej, która  oferowała pyszności i smakołyki, gdzie każdy znalazł coś dla siebie. 

To wydarzenie nie tylko umożliwiło dzieciom spędzenie wyjątkowego dnia, ale także pokazało, jak ważne jest wspieranie ich rozwoju i stworzenie dla nich warunków do zabawy i nauki. Najcenniejszym darem organizatorów była radość i uśmiech dzieci. Dziękujemy…

 

Na skróty