WYCIECZKA DO PARKU TRAMPOLIN

Najlepszą formą spędzania wspólnego czasu, poznawania się i integrowania się jest zabawa oraz odkrywanie nowych miejsc. Tym razem zespół klas 7 i 8 wybrał się do parku trampolin mieszczącego się w Rzeszowie.

Wyczekiwana wycieczka pomimo niesprzyjającej pogody, ulewy deszczowej doszła do skutku. Jako nasz środek lokomocji wybraliśmy pociąg regionalny. Dla niektórych była to pierwsza podróż w życiu takim transportem. Na peronie szczegółowo sprawdziliśmy przyjazdy i odjazdy pociągów, w szczególności na którą godzinę musimy zdążyć, aby wrócić z Rzeszowa.

Gdy dotarliśmy na stację Dworca Głównego w Rzeszowie, czekała nas przesiadka na inny pociąg, aby zbliżyć się do celu naszej wycieczki. Cała nasza grupa świetnie poradziła sobie z odczytaniem oznakowani i bez problemu znaleźliśmy nasz następny pociąg. Tak oto dotarliśmy na miejsce, wybrany park trampolin posiada ogromną przestrzeń i wiele atrakcji. Na początek najodważniejsi wystartowali i zjechali z ogromnie wysokich zjeżdżalni. Później przenieśliśmy się w strefę trampolin z koszem do gry w koszykówkę, również ta atrakcja znalazła swoich amatorów.

Zmierzyliśmy się także miedzy sobą w zamkniętym labiryncie, gdzie przechodząc poszczególne etapy zdobywaliśmy punkty na czas. Odważni zaryzykowali i wsiedli na szalonego byka, a po chwili już wszyscy wylądowali w basenie wypełnionym piankami. Poszczególne elementy wymagały od nas skupienia oraz użycia mocy naszych mięśni. Zabawa była tak świetna, że nie czuliśmy uciekającego czasu, a niestety musieliśmy się już udać na stację, gdyż zbliżała się godzina odjazdu naszego pociągu.

Tego dnia przeżyliśmy wspaniałe chwile, każdy wracał z uśmiechem na twarzy. Z pewnością też nie była to nasza ostatnia trasa pociągami, ponieważ bardzo polubiliśmy taką formę podróżowania. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Ośrodka.

 

Na skróty