Zakończenie 5 klas technikum

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna… ”

- ks. Jan Twardowski

W piątek 26 kwietnia uczniowie najstarszych klas technikum zakończyli rok szkolny. Wraz z rodzicami złożyli podziękowania gronu pedagogicznemu i przekazali pamiątkowe tablo, które przez wiele kolejnych lat będzie nam o nich przypominać.

Spora część wychowanków w ośrodku była od początku szkoły podstawowej. Ten wspólnie spędzony czas to nie tylko zadania przy szkolnej tablicy, ale też długie popołudnia w internacie, wycieczki bliższe i dalsze, a nawet podróże zagraniczne.

To także pierwsze rozterki sercowe, nauka wytrwałości w konkurencjach sportowych i wiele innych wydarzeń, które kształtowały charakter naszych podopiecznych. Spędzony wspólnie czas zacieśnia więzi i tworzy przyjaźnie na długie lata.

Naszym absolwentom życzymy pomyślności we wszelkich planach na dalszą drogę życia, a za maturzystki trzymamy kciuki z całych sił. Powodzenia!