Zabawa karnawałowa w WWRD

Niech żyje bal…
 

Czy ktoś powiedział, że czas karnawałowych szaleństw należy się tylko dorosłym?  Nic bardziej mylnego... Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka - w takiej atmosferze bawiły się dzieci z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka z SOSW nr 2 podczas balu karnawałowego. Maluchy prezentowały bajeczne stroje, biorąc ochoczo udział w organizowanych tańcach, zabawach i konkursach.

Już od rana w Ośrodku pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za swoich idoli i  bohaterów znanych bajek ekranowych. Można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana czy Batmana. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Rozpoznać dzieci było bardzo trudno, ale ich roziskrzone oczka wskazywał na to, że są w swoim żywiole.

Terapeuci organizowali konkursy ze słodkimi nagrodami, wprowadzać w radosny nastrój oraz zachęcając wszystkich do zabawy, która przyniosła wiele radości  najmłodszym, a przecież właśnie to było  naszym głównym celem.

Uwieńczeniem karnawałowego szaleństwa było stworzenie wspólnej pamiątkowej pracy plastycznej, na której każdy maluszek odbił swoją mała rączkę, nijako symbolicznie podpisując się pod kolejną odkrytą kartą naszej dziecięcej przygody.

Kochane dzieci dziękujemy za wspólnie spędzony czas i  niezapomniane momenty, a Wam drodzy rodzice, za zaangażowanie i otwartość  dla wszystkich organizowanych przez nas przedsięwzięć.

 

Na skróty