kl. 2 Bk

Szkoła Branżowa 1 stopnia

Zawód: Kucharz

klasa 2 Bk

wychowawca klasy: mgr Małgorzata Bryś

Klasa druga: o rok starsi, mądrzejsi, ładniejsi, przystojniejsi!

Lubią szkołę, do której miło wrócić (nie mogli doczekać się końca wakacji!!!) Tęsknią za sobą, wspierają się, żartują, lubią spędzać razem czas!

 Gotują, pieką i nie tyją!!!

Są ciekawi świata, kochają wycieczki, poznawanie nowych miejsc!

Celebrują urodziny kolegów!

Są mili, grzeczni, kulturalni, po prostu kochani!!!

 

Zosia – naładowana pozytywną energią, szaleje nadal ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Koleżeńska. Opiekuńcza. Lubi gdy coś się dzieje - występy na scenie, rozgrywki sportowe. Na wycieczce w Tarnowie znalazła wyznanie miłości na murze: „Kocham cię Zosia”! hmmm… Zazdrościmy!!!

Wojtek – Smakosz, opiekun Kacpra – jest dla niego prawie jak brat. Empatyczny. Cierpliwy, wspierający, motywujący. Aktor. Podróżnik. Oprócz wielu wycieczek klasowych był w Portugalii   z projektu organizowanego przez naszą szkołę. Zrównoważony. Bardzo lubiany.

Kacper – Zmienił się bardzo „na plus”. Wydoroślał. Jest uśmiechnięty, zadowolony, kulturalny. Degustator przygotowanych przez siebie potraw. Lubiany.

Żaneta – Zdolna – szyje nadal, nawet jej piesek Borys otrzymał od niej w prezencie poduszkę. Śpiewa, występuje. Skromna, cicha. Jednak umie postawić na swoim. Dzięki niej klasa lśni – lubi czystość.

Łukasz – Najwyższy w klasie a może i całej szkole, ale nie „patrzy na wszystkich z góry”, jest cierpliwy, kulturalny, empatyczny. Lubi wycieczki, żarty o mące krupczatce (tylko wtajemniczeni wiedzą o co chodzi), kolegów, szkołę. Przyjacielski, prawdomówny, wyczulony na brak kultury.

 

Na skróty