Grupa VI

Grupa VI

wychowawcy: mgr Marcin Siara, mgr Łukasz Kalinowski

 

Grupa VI to czterech mężczyzn: Tomasz, Grzegorz, Artur i Kacper – uczniowie technikum i szkoły branżowej.

Wszyscy są indywidualistami, ale pomimo różnic charakterów oraz zainteresowań tworzą wspaniałą grupę młodzieży. Każdy z nich ma inne zainteresowania, dzięki czemu w grupie nie wieje nudą, a wychowankowie mogą sprawdzić się nowych aktywnościach. Artur jest nowym wychowankiem i jest na etapie wdrażania się do wymogów życia internackiego.

Został bardzo dobrzy przyjęty przez chłopaków z grupy, którzy pomagają mu zaaklimatyzować się w Internacie, aby ten z czasem stał się jego drugim domem. Grzegorz głównie interesuje się informatyką, a po odrobieniu wszystkich lekcji z przyjemnością zdobywa kolejne poziomy w swoich ulubionych grach komputerowych..

Tomasz ma wiele zainteresowań, ale ostatnio pochłonęła go gastronomia i dużo czasu spędza w kuchni przygotowując potrawy. Kacper jest w naszym Internacie duszą towarzystwa i chętnie bierze udział w wielu aktywnościach, takich jak : zajęcia sportowe, gastronomiczne, wspólne oglądanie filmów oraz meczów sportowych.

Wychowankowie poza spędzaniem czasu na nauce oraz wypełnianiu swoich obowiązków, kreatywnie gospodarują każdą wolną chwilę. Łączy ich zamiłowanie do wycieczek krajoznawczych oraz wyjść poza teren Ośrodka.

 

Na skróty