Grupa V

Grupa V

 

wychowawcy: mgr Luiza Czaja, mgr Katarzyna Śmigielska

 

Jesteśmy grupą V dziewczynek. Tworzymy wspaniały i zgrany zespół rówieśniczy. Darzymy się wsparciem , w cięższych chwilach dodajemy sobie otuchy. Wszystko to za sprawą naszych wspaniałych opiekunek - pani Luizy i pani Kasi.

To osoby, które zaskakują nas niespożytą dozą energii i napawają optymizmem każdego dnia. Ponadto są skarbnicą pomysłów, motywują nas i zachęcają do różnych aktywności. Przez ostanie lata pod ich skrzydłami miałyśmy okazję dorastać, uczyć się i rozwijać. Dzięki silnej więzi rówieśniczej jak i doskonałym relacjom z pedagogami i Dyrekcją wciąż poszerzamy swoje horyzonty i czynnie uczestniczymy w życiu internatu, a także w życiu społecznym.

Podejmowane przez nas działania dotyczą sportu oraz dziedzin artystycznych : tańce, aerobik. Ponadto systematycznie trenujemy na siłowni, uczymy się gotować i eksperymentujemy w kuchni w oparciu o produkty naturalne i bezpieczne dla naszego środowiska i zwierząt.

SOSW to miejsce, gdzie każdy z nas czuje się jak w domu i może liczyć na zrozumienie oraz konstruktywną krytykę, gdy nie postępujemy tak jak należy. Czujemy się tutaj jak w rodzinie.

 

Na skróty