Grupa II

Grupa II

 

wychowawcy: mgr Bogdan Czekański, mgr Agata Kulesza

 

Wychowankowie grupy drugiej to chłopcy w wieku od 14 do 16 lat. Są to wyjątkowe osobowości o różnych charakterach i zainteresowaniach. Opiekunami grupy są mgr Agata Kulesza i mgr Bogdan Czekański.

Najstarszy w grupie jest Szymon. Jego pasją od dwóch lat są rozgrywki szachowe. Pomimo, iż Szymon dopiero debiutuje jako szachista, ostatnio zdobył 3 miejsce w turnieju szachowym w Raciborzu.

W grupie jest dwóch chłopców o imieniu Marcel. Pierwszy z nich, Marcel M., to chłopiec o spokojnym usposobieniu, którego hobby to czytanie książek.

Drugi, Marcel H., to żywe srebro. Chłopiec jest energiczny i lubi żartować. Jego pasją jest sport. Marcel H. interesuje się koszykówką, siatkówką oraz badmintonem.

Najmłodszy w grupie jest Dawid. Zawsze spokojny i opanowany, często w duecie z Marcelem H., z którym dzieli wspólne zainteresowania sportowe. Ostatnio chłopcy wspólnie uczestniczyli w turnieju badmintona w Szczecinie.

Wychowankowie, choć różnią się temperamentem, sposobem postrzegania świata i oczywiście wiekiem, są ze sobą bardzo zżyci. Spędzają razem wolne chwile, chętnie biorą udział w wycieczkach i wspólnych wyjściach popołudniowych. Każdy z nich wnosi do grupy swoją niepowtarzalność.

 

Na skróty